aboutus

Guangdong Yali Sijia New Material Co., Ltd.

Guangdong Yali Sijia New Material Co., Ltd. Guangdong Yali Sijia New Material Co., Ltd.
1 2
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki: YALEES
Ilość pracowników: 180~200
Coroczne wyprzedaże: 14000000-15000000
Rok założenia: 2015
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

guangdong yalisijia nowy materiał współpracy., Ltd jest profesjonalnym przedsiębiorstwem mebli ogrodowych jako dział rozwoju, produkcji, sprzedaży krajowej i zagranicznej, kapitał zakładowy spółki wynosi 10 milionów RMB, z nowoczesnym warsztatem o powierzchni ponad 15000 metrów kwadratowych. firma zaimportowała 50 maszyn tkackich, 46 automatyczną hafciarkę, 4 automatyczne elektroniczne maszyny do wypaczania i roczną zdolność produkcyjną 8 milionów metrów kwadratowych.

Historia

Głównymi produktami firmy są regularne tkaniny z siatki tesilinowej; miękka tkanina z siatki tesilinowej; tkanina z domieszką materiału; liny, pasy do mebli ogrodowych. Tkane podłogi winylowe i papier ścienny A produkty zostały przetestowane przez autorytatywne organizacje zgodnie z unijną normą ochrony środowiska REACH Podobnie jak może być przeciwpożarowy; przeciwbakteryjny; przeciw uv 1000H, 2000H, 3000H, a regularne napięcie tkaniny z siatki wynosi 3080N (300 KG).

Usługa

1. Możemy zapewnić kompleksową obsługę każdego klienta, od prostego obrazu po wiele wcześniejszych zadowolonych towarów dostarczanych klientowi

2. Oferuj naszą profesjonalną obsługę sprzedaży i wsparcie techniczne, gdy spotykamy się z naszym klientem, szczerze obsługuj go, komunikuj się z nim cierpliwie, dowiedz się, jakie jest prawdziwe wymaganie od każdego klienta, a następnie przekaż mu dokładny aktywo na czas, aby go zaspokoić.

3. Możemy przekroczyć zapotrzebowanie klienta, sprawić, by nasz klient był bardziej komfortowy, dać nową przyjemność, a następnie z niego korzystać.

4. Na twoje zapytanie można również odpowiedzieć w ciągu 24 godzin od jego otrzymania

5. Możemy udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi, gdy klient zadzwoni do nas po angielsku, abyś mógł spokojnie odpocząć, rozwiązać pytania i podejrzenia martwiąc się całkowicie

Nasz zespół

Yalees zyskał dobrą markę w kraju i za granicą dzięki rozwojowi wysokiej jakości, zaawansowanej innowacyjnej koncepcji i dobrej wierze. Teraz nasze produkty są eksportowane do Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej i na całym świecie.

Przestrzeganie filozofii biznesowej „dedykowanej, profesjonalnej, korzystnej dla wszystkich, przede wszystkim jakości” jest zaangażowane w przygotowanie badań produktów z pcv

oraz rozwój, innowacje i przetwarzanie. Ciepłe powitanie wymaga od naszych produktów.

Szczegóły kontaktu